13:48, tor, 30. Apr

Visoka zmaga v Radljah

Spremljali smo tekmo šestega kroga Štajerske nogometne lige med NK Radlje in NK Zreče, kjer so motivirani domačini ugnali goste s kar 5:0.
V uvodnih dvajsetih minutah sta ekipi delovali dokaj izenačeni. Radeljčani so poskušali s streli od daleč in kljub nekoliko slabšemu začetku, niso izgubili navdiha in želje po zmagi.

Led so prebili v 23. minuti, potem ko je Jan Sredenšek s približno 25ih metrov zatresel mrežo gostujočega vratarja Rebernaka. Vse je že kazalo, da se bo polčas končal z minimalnim vodstvom za domače, nakar se je v 45. minuti po odlični povratni podaji Karničnika vpisal med strelce Matej Kovač.

Gostje so bili dokončno premagani že v prvih petnajstih minutah drugega polčasa, ko je še dvakrat zadel Sredenšek in enkrat Žiga Kus. Domači so navdušeni izvirno proslavljali svoje zadetke in so v polnem pričakovanju naslednjega tedna, ko bodo gostovali v Pesnici.

1.polčas

2.polčas

Ne spreglejte tekme NK Pohorje: NK Fužinar, ki bo predvajana v ponedeljek, 7.10.2013 ob 20.00 na BK TV.