23:22, sre, 3. Jul

Končano tekmovanje za 60. Zlato lisico, le ena Slovenka med najboljšo petnajsterico

Slovakinja Petra Vlhova je v Kranjski Gori dobila nedeljski slalom na jubilejni 60. Zlati lisici in s tem dobila tudi skupni seštevek tekmovanja za Zlato lisico. Edina Slovenka, ki je danes zabeležila točke je Andreja Slokar, ki je pridobila tri mesta in osvojila končno 14. mesto.

V finalu je nastopila tudi Ana Bucik, ki je bila 9. po prvi vožnji, a je v drugi vožnji naredila veliko napak, v spodnjem delu pa je, tako kot dan prej, odstopila. V prvi vožnji sta nastopili še dve Slovenki – Neja Dvornik je tekmovanje končala na 32. mestu, finale ji je ušel za le osem stotink sekunde, Mariborčanka Nika Tomšič pa je odstopila.