02:34, čet, 18. Apr

3. Mednarodni turnir v kegljanju

V Rušah je konec prejšnjega tedna potekal finale 3. Mednarodni turnir v kegljanju, ki sta ga s skupnimi močmi organizirala kegljaški klub Ruše in športni park Ruše.

Turnir je potekal vse od 5. Do 26. Maja, v njem pa se je zvrstilo več kot 300 tekmovalcev, mnogi so bili mednarodno priznani. Organizatorji so s tekmovanje zelo zadovoljni, saj je bila udeležba izjemna in je to verjetno eden izmed najmočnejših turnirjev v Sloveniji, vsi tekmovalci pa so seveda upali na najboljše rezultate.

V finale se je uvrstil tudi domačin, Srečko Fišer, ki je dosegel odlično osmo mesto. Na tretjo stopničko je tokrat stopila Anamary Manev iz kegljaškega kluba Mantinela, stopničko višje je zasedel Damir Fučkar iz Zaprešiča, na prvem mestu pa je slavil Boris Benedik z 666 točkami.