13:30, pet, 19. Apr

FutureNet Maribor in Dobovec Pivovarna Kozel še bližje finalu

Vodilni ekipi rednega dela 1. SFL sta še korak bližje finalu letošnje sezone državnega prvenstva v futsalu. Dobovec Pivovarna Kozel je doma z 2:0 porazil Siliko Mkeršmanc, ki je slavil pet let obstoja kluba, FutureNet Maribor pa je bil z 9:2 boljši od Litije.

Vir: Facebook FutureNet Futsal Maribor

Tretji tekmi polfinala bosta na sporedu v torek, 16. aprila.

V petek zvečer so se Vrhničani izvrstno držali v Rogaški Slatini, kjer so domačini proti Siliku povedli šele v 34. minuti. Zadel je Žiga Čeh, končni izid 2:0 pa je v 40. minuti postavil Kristjan Čujec.

Precej več golov je bilo na tekmi v Mariboru, kjer so domačini do 18. minute ušli na 3:0. Kapetan Matej Fideršek je zabil že v prvi minuti. Litijani so zapretili tako kot na prvi tekmi in po golih Staša Kaziča in Boruta Ručne v 32. minuti znižali na 2:3, potem pa so svoje naredili domačini in slavili z 9:2.

* 1. SFL, polfinale, 2. tekmi, 12.4.:
FutureNet Maribor – FC Litija 9:2 (3:0), Maribor vodi z 2:0 v zmagah,
1:0 Fideršek (1.), 2:0 Turk (9.), 3:0 Stojković (18.), 3:1 Kazić (29.), 3:2 Ručna (32.), 4:2 Bukovec (33.), 5:2 Stojković (35.). 6:2 Stojković (35.). 7:2 Kroflić (36.). 8:2 Rednak (38.). 9:2 Bukovec (39.)

Dobovec Pivovarna Kozel – Siliko Mkeršmanc 2:0 (0:0); Dobovec vodi z 2:0 v zmagah.
1:0 Čeh (34.), 2:0 Čujec (40.).