14:14, čet, 25. Apr

V derbiju uspešnejši Dravograjčani

Spremljali smo nogometni derbi 22. kroga Štajerske nogometne lige. “Dravograd ali Radlje?”, se je spraševalo 650 navzočih gledalcev. Dravograjčani so odgovorili na vprašanje že v 5 minuti srečanja, ko je Tilen Stefanovič z glavo zatresel mrežo gostujočih nogometašev iz Radelj ob Dravi. Sledil je kup priložnosti tako na eni kot na drugi strani, oboji so poskrbeli za napeto in razburljivo srečanje. Polčas se je končal z 1:0. V drugem delu so Radlejčani še naprej težili k izenačenju, vendar zamanj. Usodna je bila 75. minuta srečanja, ko je bil zaradi drugega rumenega kartona izključen Žiga Kus, kar pa se je izkazalo kot voda na mlin za domačine, ki so v 89 minuti preko Nika Fasvalda zadeli za 2:0 in tako svoji vsoti prišteli nove tri točke.

1. polčas

2. polčas

Spremljajte tekme Štajerske nogometne lige premierno vsak ponedeljek ob 20.00 na BK TV