V oddaji Vzhodna o Olimpijskem festivalu evropske mladine
V tokratni oddaji Vzhodna smo spregovorili v Olimpijskem festivalu evropskem mladine, ki se bo odvil letos julija v Mariboru.
V gosteh so bili Nataša Ritonija, direktorica OFEM-a, Lea Štiberc, ki skrbi za pot v Rim, dogodke do pričetka OFEM-a ter dogodke za VIP. Povabili smo tudi Angelino Ajnihar, ki skrbi za potovanje bakle.
V studiu sta se nam pridružila tudi Mitja Špes, ki bdi nad otvoritveno in zaključno slovesnostjo, ter pa cone po mestu in spremljevalne dogodke, ter Jan Sredenšek, ki bo povedal vse o športni vasi in zaprti cona za športnike.
O temi OFEM-a pa so za našo televizijo spregovorili tudi predsednik vlade RS, Robert Golob, resorni minister Matjaž Han in župan MO Maribor, Saša Arsenovič. Celotna oddaja na ogled spodaj.