13:30, čet, 28. Mar

Dramatična končnica tekme v Radljah ob Dravi

Začela se je pomlad, skladno s tem pa tudi Štajerska nogometna liga. Spremljali smo prvo tekmo spomladanskega dela med Radljami in drugouvrščenim Kovinarjem. Dobro pripravljeni Radeljčani so zadovoljili pričakovanja navijačev. Skozi celotno srečanje so bili boljši tekmec, pripravljali učinkovite priložnosti in zasluženo povedli z 1:0, potem ko je Jan Sredenšek zadel svoj deveti gol v sezoni.
Gostje so izenačili v drugem polčasu. Uspešen je bil Matevž Čater in zanesljivo izvedel enajstmetrovko. Želja in hrepenenje domačinov po zmagi nista usahnila niti po izenačenju. Dobro organizirani napadi so se jim končno obrestovali v zadnji minuti drugega polčasa, ko je Aleš Krel z izjemno natančnostjo premagal Aleksa Urha in Radeljčanom priboril zmagoslavni zadetek. Radlje trenutno zaseda četrto mesto Štajerske nogometne lige z zgolj eno točko zaostanka za drugouvrščenim Dravogradom.

1. polčas

2. polčas

Spremljajte najzanimivejše tekme Štajerske nogometne lige na BK TV ob ponedeljkih ob 20.00.