01:11, sre, 24. Apr

NK Pohorje : NK Slovenj Gradec

V 12. krogu štajerske nogometne lige smo spremljali obračun med NK Slovenj Gradcem in NK Pohorjem. Nogomet na prvi pogled ni bil najlepši.
Razmočena površina je igralce zaznamovala skozi celotno srečanje, posledica tega pa je bil zadetek v 31. minuti, ko je Miha Navotnik premagal Žigo Čavnika, ki je skozi celotno srečanje sicer dobro branil mrežo domačih. Ko so domači navijači z žalostnimi obrazi spremljali konec prvega polčasa, jim je upanje povrnil Fatlum Januzaj, ko je v zadnji minuti ulovil vodstvo gostov. Prvi polčas se je končal neodločeno. V nadaljevanju so domači resneje pristopili na zelenico in v 72. muniti srečanja povedli z rezultatom 2:1, preko Aljaža Juga, ki je z glavo zatresel mrežo nasprotnikov. Deset minut kasneje so jim z izenačenjem odgovorili igralci iz Slovenj Gradca, ko je po asistenci Žana Pritržnika zaključil Anže Kristan.
Tekma se je končala z rezultatom 2:2, Slovenj Gradec ostaja na dnu lestvice, Rušani pa si zaenkrat lastijo 11. mesto.