12:19, ned, 28. Jul

RE/MAX Maribor do nove zmage

Odigran je bil 8. krog 1. SFL. Ekipa RE/MAX Maribor je prišla do relativno visoke zmage s 4:1 in zabeležila pomembne tri točke proti konkurentom iz ŠD Extrema.

Mariborčani so gostom že v prvem polčasu pobegnili na 3:0. Po zadetkih Mateja Fiderška in Žige Čeha je v zadnjih stotinkah prvega polčasa slavil tudi Aleš Vrabel. V drugih dvajsetih minutah so preko Mateja Gregoriča po taktično izvedenem prostem strelu zadeli tudi gostje, kar pa ni bistveno vplivalo na spremembo končnega rezultata, saj je nekaj minut kasneje Fideršek vknjižil še svoj drugi zadetek na tekmi, oziroma osmega v tej sezoni.

Trener mariborske ekipe Drago Adamič se zaveda pomembnosti osvojene zmage za ohranjanje stika z vrhom in v prihajajočih tekmah napoveduje kvalitetno nadaljevanje in morebiteno uvrstitev med prve štiri ekipe.