7:22, nedelja, 29.09.2024
Maribor

|
Domača ekipa NK Duplek je tokrat morala priznati poraz proti gostom NK Rače.|NK Duplek tokrat ni imel sreče.

Nogometni klub Duplek  je na domači zelenici gostil igralce Nogometnega kluba Rače. Kljub dobro odigrani igri pa so domačini morali priznati poraz po zmagovitem golu nasprotnika.  Tekma se je končala z 1:2, kar pa ni vplivalo na mesta na lestvici.

NK Duplek tokrat ni imel sreče.

Tekma sicer ni bila odločujoča za mesta v ligi, a so jo vseeno vzeli igralci obeh moštev resno. Res je, da so ob koncu lige že utrujeni, a sama tekma je bila, kot je rekel kapetan NK Duplek Simon Krepek, super. Žal niso premagali nasprotnikov. “V prvem polčasu žal nismo izkoristili svojih priložnosti, v drugem polčasu pa so gostje po srečnem naključju, iz centra dali gol, mi pa žal nismo več mogli sestaviti ekipe, je dejal kapetan. Minula tekma je bila sicer tekmovalna, a ni bilo več istega tekmovalnega naboja, kot ob začetku tekmovanja ali ob odločujočih tekmah, pa je dejal trener NK Duplek Bojan Petek, ki meni, da so tokrat nasprotniki imeli več sreče.

Na drugi strani pa trener tokratnih zmagovalcev pravi, da niso zmagali, ker bi imeli več sreče, ampak ker so se v slačilnici med prvim in drugim polčasom dogovorili za drugačno strategijo. Ta je bila po mnenju igralca NK Rače Nika Lasiča očitno koristna, da so se zbrali in dali zmagoviti gol.

Igralci NK Duplek bodo imeli kmalu novo priložnost za premagovanje nasprotnikov in tresenje njihove mreže, saj jih čaka še ena tekma, nato pa na občinski praznik še prijateljska tekma proti NK Mura. Temu pa sledijo počitnice, ki jih vsi že nestrpno pričakujejo.

Deli z ostalimi:

Dodaj komentar

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja

Anketa

Ali bi se odločil/a za selitev v drugo državo zaradi boljše zaposlitvene priložnosti?