21:22, ned, 28. Apr

Košarkarska šola v Miklavžu je svoja vrata odprla leta 2008. Skozi čas so rasli in se razvijali in danes se s ponosom pohvalijo, da v društvu trenira kar 150 igralcev, tako fantov kot tudi deklic, iz Miklavža in okolice.

Košarkarska šola Miklavž

Miklavška košarka je v času svojega delovanja dosegla nekaj lepih uspehov. V lanski sezoni je ekipa U18 na turnirju v Sarajevu v finalu premagala OKK Beograd in osvojila 1. mesto. Odmeven uspeh je dosegla tudi ekipa mlajših dečkov OŠ Miklavž na Dravskem polju, ki so člani kluba, saj je na državnem prvenstvu osnovnih šol zasedla 2. mesto.

Ekipa U18 na turnirju v Sarajevu 2023

Ponosni so tudi na svojo člansko ekipo, ki uspešno tekmuje v 4. SKL. Želja v bližnji prihodnosti je vsekakor nastopanje članske ekipe v 3. SKL, kar bi članskim igralcem in mlajši generaciji fantov predstavljalo dodaten motiv za udejstvovanje v športu. Lani jim je to tega cilja zmanjkalo le nekaj košev.

Ekipa članov

Naslednjo priložnost za dosego zadanega cilja bodo fantje imeli že kmalu, ko se bodo 11.11.2023 v Ljubljani pomerili z ekipo Šentvida.