19:02, čet, 2. Maj

Maribor prvak v futsalu

FC Proen Maribor je postal državni prvak dvoranskega nogometa in tako se bo v Mariboru zagotovo v naslednji sezoni igral Evropski nogomet.

FC Proen Maribor (2)

Štajerci so na četrti finalni tekmi premagali Litijo z rezultatom 6:5 (3:1 v zmagah). Že v prvem polčasu smo videli 6 zadetkov. Za Maribor je dvakrat zadel Fetič, enkrat Klinc, videli pa smo tudi avtogol Šturma. Pri Litijanih sta v prvem delu zadela Ručna in Jelič.

V 36. minuti je še en gol dal Fetič. V 2. polčasu so Litijani zapravili priložnost za peto finalno tekmo, v 35. minuti, ko so prejeli kar dva zadetka. Mariborčani so povedli z rezultatom 6:4. V 37 minuti so Litijani izvedli 10 metrovko in se približali Mariborčanom z rezultatom 6:5.

Napeto tekmo so v dvorani spremljali tudi člani navijaške skupine Vijole, ki so dokazali, da jim srce gori za nogomet.

Celotno tekmo ste lahko v živo spremljali na BK TV, kjer bo tudi celotni posnetek tekme, v ponedeljek, ob 15:30.