10:09, čet, 25. Apr

Mariborčani boljši v drugo

Mariborčani so danes zapustili boljši vtis. Tekma v gosteh pri Liverpoolu se je zaključila s 3:0, z zmago za Liverpool.

Nogometaši Maribora so v 4. krogu lige prvakov v skupini E izgubili v gosteh proti Liverpoolu z 0:3 (0:0). Za domače so zadeli Mohamed Salah v 49., Emre Can v 64. in Daniel Sturridge v 90. minuti.

“Bi pohvalil fante, da so oodelali to igro proti res zelo kvalitetnemu nasprotniku,” je dejal Darko Milanič po tekmo za POP TV.

Izbrance Darka Milaniča naslednja preizkušnja v tem tekmovanju čaka 21. novembra, ko bodo gostovali pri moskovskem Spartaku.

Dodano ob 22:49

Mariborčani so na prvi medsebojni tekmi s klubom iz mesta slovite glasbene skupine The Beatles izgubili z 0:7, tokrat so jo bolje odnesli, zahvaljujoč bolj obrambni igri. Slovenski prvaki, ki so imeli že pred tekmo obilo nevšečnosti, na prizorišče tekme so prišli za več kot normalen delavnik prepozno zaradi težav z letalom, so v prvem polčasu še držali korak s favoriziranimi Angleži.