12:33, pet, 26. Apr

Korošci ostajajo na vrhu

Spremljali smo tekmo med Pohorjem in vodilnim Fužinarjem, ki se je končala z rezultatom 1:4.
Domači so sicer v srečanje pristopili agresivno in borbeno, ampak so imeli kljub temu težave pri zaustavljanju gostujočih napadalcev, ki so svojo funkcijo opravljali naravnost izvrstno. Že v 5. minuti je zadel Denis Kovačič, sledila sta mu Mitja Juraja in Peter Stočko.

Takoj v začetku drugega polčasa je Žan Čučej dobil že drugi rumeni karton in bil posledično izključen, kar je delovalo kot voda na mlin v prid Fužinarja, ki so nekaj minut kasneje prišli še do četrtega zadetka preko Grege Ovčarja, ki ostaja najboljši strelec v štajerski nogometni ligi. Nekaj trenutkov kasneje pa so tudi domači pokazali, da se še niso vdali, ko je Aljaž Jerenko prodrl v kazenski prostor. Ker so ga gostje zaustavili na nepravilen način, je glavni sodnik Jože Pahole pokazal na belo točko in dosodil najstrožjo kazen. Anžej Maček, kapetan NK Pohorja, je zlahka opravil svoje delo.

1. polčas

2. polčas

Ne spreglejte tekme NK Koroška Dravograd:Tehnotim Pesnica, ki bo predvajana v ponedeljek, 14.10.2013 ob 20.00 na BK TV.