13:15, sre, 15. Maj

NK RADLJE : NK DOBROVCE

PRVA NOČNA TEKMA NA NOVEM STADIONU:
NK Radlje ob Dravi in NK Dobrovce sta ekipi, ki sta otvorili nočne reflektorje na novem stadionu v Radljah.

Poleg odlične in na trenutke kar malce grobe tekme, je k dobremu vzdušju prispeval tudi popolnoma nov stadion, nad katerim so domačini popolnoma navdušeni.
Na stadionu se je poleg navijaške ekipe Radlboysi zbralo mnogo ljudi, ki so glasno navijali za tekmovalce.

Predvsem v prvem polčasu je prišlo do veliko trkov med tekmovalci. Vratar iz Dobrovc je zaradi poškodbe celo zapustil tekmo. A to nobene ekipe ni ustavilo in vsi so pokazali najboljše kar lahko.

Tako se je v prvem polčasu tekma končala s 1:0 za domačine. V drugem polčasu so ponovno Radljčani pritisnili na gostujoča vrata in po dobrem predoru zadeli še za 2:0. Tako je ostal rezultat tudi do konca tekme. Vsi skupaj se veselimo nove tekme na stadijonu Radlje ob Dravi.

Goli in več, na BK TV v Ponedeljek, torek in sredo ob 18.30 v oddaji OBČINSKI INFORMATOR